Drukāt
Uzņēmumu IT atbalsts.
Kompānija Intechnologies nodarbojas ar ārpakalpojumiem (outsourcing) Informācijas Tehnoloģiju sfērā. Mūsu mērķis – Jūsu finanšu izdevumu samazināšana- uzlabojot kvalitāti. Ārpakalpojumi – tās ir daļas no funkcijām, kuras nodrošina Jūsu firmas darbību apkalpošanu, nodošanu citai organizācijai – izpildītājam.

Mēs nodrošinām:
- pasta serveru, proxy serveru, datu bāžu serveru uzstādīšana un apkalpošana;
- lokālo tīklu administrēšana un uzturēšana;
- serveru virtualizācija;
- datu rezervēšana un atjaunošana;
- tīkla iekārtu konfigurēšana;
- datoru un perifērijas iekārtu konfigurēšana, apkalpošana;
- lietotāju tehniskais atbalsts un konsultēšana.
Serveru apkalpošana realizējas uz Linux, Windows 2003/2008/2012

Ārpakalpojumu priekšrocības:
* Līdzekļu ietaupīšana. Ārpakalpojumu izmaksas ir daudz zemākas nekā izmaksas par pašas struktūras būvēšanu. Šo pakalpojumu izmaksas ir Jūsu izdevumi, kas samazina ar nodokli apliekamo bāzi.
*Darba vietu ietaupīšana. Personīgas struktūras izveidošana prasa papildus biroja platības, biroja tehniku, kancelejas preces, uzziņu – tiesību sistēmas, licenzēta programmatūra.
*Pastāvīgs nepārtraukts darbs. Saviem darbiniekiem Jums ir jāpiešķir ikgadējs atvaļinājums, slimības lapa. Ārpakalpojumu nodrošināšanas firma strādā pastāvīgi.
*Laika ietaupīšana. Personāla izvēle – nav viegls uzdevums, kas prasa laiku. Infrastruktūra, tehnoloģijas un speciālisti, kas ir nepieciešami Jums, jau ir mums.
*Garantēta kvalitāte. Firmas –autsorsera personāls sastāv no augsti kvalificētiem speciālistiem, kuriem ir milzīga pieredze analoģiskos projektos.
Cita informācija mūsu mājaslapā.
Tālrunis:25900411
Tālrunis2:25900432
E-mail:Sūtīt ziņu
WWW:Apskatīties
Vieta:
Rīga
Ķekava
Salaspils
Mārupe
Baloži
Ādaži
Baldone
Garkalne
Inčukalns
Olaine
Ropaži
Stopiņi
Vangaži

Publicēšanas datums: 11-09-2017 10:59
Sludinājuma apmeklējumu skaits: 2714